2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej na modernizację sieci wodociągowej oraz dla budowy sieci kanalizacji sanitarnej na os. Świerczewo w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie Projektu zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym, Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (dokumentacji projektowej obejmującej projekt zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlany i techniczny) oraz pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych do podpisania protokołu odbioru końcowego tych robót dla: 1. wymiany sieci wodociągowej z rur azbesto - cementowych w ulicach: Bohuszewiczówny, Cymsa, Drawska, Gostyńska, Kępińska, Kiedacza, Kobylińska, Kołłątaja, Kwiatkowskiego, Lumumby, Niedbalskiego, Nizinna, Nowakowskiego, Ossowskiego, Pietrusińskiego, Przybylskiego, Rawicka, Rejewskiego, Różyckiego Jerzego, Sucharskiego, Śmiełowska, Ułaszyna, Wielichowska, Worcella, Zygalskiego wraz z przyłączami wodociągowymi (w złym stanie technicznym) w ramach zadania inwestycyjnego 3-05-19-094-0 Poznań - sieć wodociągowa na oś. Świerczewo (ETAP I) wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę/ zgłoszeniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych odpowiedni dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy), 2. wymiany sieci wodociągowej z rur azbesto - cementowych w ulicach: Brzóski, Buczka, Czerwińskiego, Dunikowskiego, Gołuchowska, Janiszewskiego, Jaraczewska, Kołłątaja, Kotlińska, Koźmińska, Kwiatkowskiego, Lelewela, Leszczyńska, Okulickiego, Stefańskiego, Szamocińska, Włoszakowicka, Wojkiewicza, Żerkowska wraz z przyłączami wodociągowymi (w złym stanie technicznym) w ramach zadania inwestycyjnego 3-05-19-095-0 Poznań - sieć wodociągowa na os. Świerczewo (ETAP II) wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę/ zgłoszeniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych odpowiedni dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy), 3. wymiany sieci wodociągowej z rur azbesto - cementowych w ulicach: Kołłątaja, Korczaka, Kozaka, Krasickiego, Krzywickiego, Lelewela, Leszczyńska, Okrzei, Okulickiego, Opolska, Plater, Trąmpczyńskiego, Vetulaniego, Waseli (dawnej Szenwalda), Winiarskiego, Wróblewskiego, Zamoyskiego wraz z przyłączami wodociągowymi (w złym stanie technicznym) w ramach zadania inwestycyjnego 3-05-13-129-0 Poznań - sieć wodociągowa na os. Świerczewo (ETAP III) wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę/ zgłoszeniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych odpowiedni dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy), 4. wymiany sieci wodociągowej z rur azbesto - cementowych w ulicy Kunickiego wraz z przyłączami wodociągowymi (w złym stanie technicznym) w ramach zadania inwestycyjnego 3-05-18-001-0 Poznań - sieć wodociągowa w ul. Kunickiego wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę/ zgłoszeniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych odpowiedni dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy), 5. budowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ramach zadania inwestycyjnego 5-05-24-017-1 Poznań - kanalizacja sanitarna w ulicach: Leszczyńskiej, Lelewela, Okulickiego wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę/ zgłoszeniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych odpowiedni dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy). Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia ofert częściowych. Ofertę należy złożyć na cały zakres zamówienia. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ Miejsce realizacji: Poznań
Vorherige Bekanntmachung: 704168-2025
Interne Kennung: Z/66/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322200 Planung von Rohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie Projektu zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym, Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (dokumentacji projektowej obejmującej projekt zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlany i techniczny) oraz pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych do podpisania protokołu odbioru końcowego tych robót dla: 1. wymiany sieci wodociągowej z rur azbesto - cementowych w ulicach:Bohuszewiczówny, Cymsa, Drawska, Gostyńska, Kępińska, Kiedacza, Kobylińska, Kołłątaja, Kwiatkowskiego, Lumumby, Niedbalskiego, Nizinna, Nowakowskiego, Ossowskiego, Pietrusińskiego, Przybylskiego, Rawicka, Rejewskiego, Różyckiego Jerzego, Sucharskiego, Śmiełowska, Ułaszyna, Wielichowska, Worcella, Zygalskiego wraz z przyłączami wodociągowymi (w złym stanie technicznym) w ramach zadania inwestycyjnego 3-05-19-094-0 Poznań - sieć wodociągowa na oś. Świerczewo (ETAP I) wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę/ zgłoszeniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych odpowiedni dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy), 2. wymiany sieci wodociągowej z rur azbesto - cementowych w ulicach: Brzóski, Buczka, Czerwińskiego, Dunikowskiego, Gołuchowska, Janiszewskiego, Jaraczewska, Kołłątaja, Kotlińska, Koźmińska, Kwiatkowskiego, Lelewela, Leszczyńska, Okulickiego, Stefańskiego, Szamocińska, Włoszakowicka, Wojkiewicza, Żerkowska wraz z przyłączami wodociągowymi (w złym stanie technicznym) w ramach zadania inwestycyjnego 3-05-19-095-0 Poznań - sieć wodociągowa na os. Świerczewo (ETAP II) wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę/ zgłoszeniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych odpowiedni dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy), 3. wymiany sieci wodociągowej z rur azbesto - cementowych w ulicach: Kołłątaja, Korczaka, Kozaka, Krasickiego, Krzywickiego, Lelewela, Leszczyńska, Okrzei, Okulickiego, Opolska, Plater, Trąmpczyńskiego, Vetulaniego, Waseli (dawnej Szenwalda), Winiarskiego, Wróblewskiego, Zamoyskiego wraz z przyłączami wodociągowymi (w złym stanie technicznym) w ramach zadania inwestycyjnego 3-05-13-129-0 Poznań - sieć wodociągowa na os. Świerczewo (ETAP III) wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę/ zgłoszeniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych odpowiedni dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy), 4. wymiany sieci wodociągowej z rur azbesto - cementowych w ulicy Kunickiego wraz z przyłączami wodociągowymi (w złym stanie technicznym) w ramach zadania inwestycyjnego 3-05-18-001-0 Poznań - sieć wodociągowa w ul. Kunickiego wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę/ zgłoszeniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych odpowiedni dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy), 5. budowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ramach zadania inwestycyjnego 5-05-24-017-1 Poznań - kanalizacja sanitarna w ulicach: Leszczyńskiej, Lelewela, Okulickiego wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę/ zgłoszeniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych odpowiedni dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy). Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia ofert częściowych. Ofertę należy złożyć na cały zakres zamówienia. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ Miejsce realizacji: Poznań