See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w roku 2027
Beschreibung: Podstawa prawna art. 23 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 19 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 285) Powiat Kętrzyński ogłasza zamiar bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 11. 1.Nazwa i adres właściwego organizatora publicznego transportu zbiorowego w roku 2027: Powiat Kętrzyński, Plac Grunwaldzki 1, 11-400 Kętrzyn 2. Przewidywany tryb zawarcia umowy: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3 oraz art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz.U. z 2025 r, poz. 285.), w rozumieniu rozporządzenia (WE) 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23.10.2007 r. dotyczącego usług publicznych w zakresie Page 2/3 kolejowego i drogowego transportu pasażerskiego oraz uchylającego rozporządzenia Rady (EWG) nr 119/69 i (EWG) nr 1107/70. 3. Rodzaj transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnych, na których będą wykonywane przewozy: Rodzaj transportu: Publiczny transport zbiorowy - autobusowy. Linie komunikacyjne: Kętrzyn – Kętrzyn przez Sławkowo. 4. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy: 31.12.2026 r. 5. Przewidywany czas trwania umowy: 1 rok 6. Zmiana informacji: Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 285) zastrzega się możliwość zmiany powyższej informacji.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)