2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace trati Kostelec - Telč - Slavonice
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je zefektivnění provozu a zajištění dostatečné kapacity trati pro vedení vlaků v osobní a nákladní dopravě, zvýšení bezpečnosti dopravy,to se dotýká jak drážního provozu (nasazení zabezpečovacího zařízení 3. kategorie) tak dopravy silniční (vybrané přejezdy budou nově zabezpečeny světelnou signalizací).Rekonstrukce železničního svršku a spodku ve vybraných mezistaničních úsecích, úprava geometrické polohy kolejiště vybraných železničních stanic včetně vybudování nástupišť dle platných norem a rekonstrukce vybraných propustků a mostů.Zvýšení traťové rychlosti na 70-80 km/h resp. na nejvyšší dosažitelné hodnoty z hlediska směrového řešení.Změna zábrzdné vzdálenosti ze současných 400 m na 700 m v celém traťovém úseku.Předmětem Díla je zhotovení Projektové dokumentace pro stavební povolení, zpracování a podání žádosti o vydání stavebního povolení a zhotovení Projektové dokumentace pro provádění stavby.
Interne Kennung: 5878/2023-SŽ-SSZ-OVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001