2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Stichting TKI Watertechnologie - Inhuur Project UPPWATER
Beschreibung: Welkom op het DAS Inhuur Project UPPWATER voor Stichting TKI Watertechnologie. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse specialisten ingehuurd die bijdragen aan de uitvoering van het Groeiplan Watertechnologie, met name binnen de actielijnen WP1 en WP2, alsmede voor de functie Directeur UPPWATER. Het DAS wordt gebruikt voor strategische of meerjarige inhuur van deskundigen, zoals projectleiders, adviseurs, onderzoekers en managementfuncties. Met dit DAS wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat de inhuur van diverse specialisten die bijdragen aan de uitvoering van het Groeiplan Watertechnologie welke nodig zijn voor een organisatie als Stichting Topconsortium for Knowledge and Innovation Watertechnology.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
839857-2025 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – DAS Stichting TKI Watertechnologie - Inhuur Project UPPWATER
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1