See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa subskrypcji i odnowienie posiadanych subskrypcji VMWare vSphere Foundation 8 lub równoważnych na okres 36 m-cy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji i odnowienie posiadanych subskrypcji VMWare vSphere Foundation 8 lub równoważnych na okres 36 m-cy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne w zakresie oprogramowania, o parametrach technicznych i funkcjonalnych nie gorszych niż posiadane przez oprogramowanie VMWare. Wymogi równoważności opisano w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia - OPZ). Dostawa subskrypcji i odnowienie posiadanych subskrypcji na 36 m-cy od dostawy (odbioru) - w terminie do 15 dni od zawarcia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 629897-2025
Interne Kennung: PN-33/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy pzp (tzw. procedura odwrócona) najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji i odnowienie posiadanych subskrypcji VMWare vSphere Foundation 8 lub równoważnych na okres 36 m-cy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne w zakresie oprogramowania, o parametrach technicznych i funkcjonalnych nie gorszych niż posiadane przez oprogramowanie VMWare. Wymogi równoważności opisano w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia - OPZ).