See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 83/PN/ZP/U/2025 - Usługa przeprowadzania przeglądów, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa aparatury medycznej wraz z naprawami dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung: Usługa przeprowadzania przeglądów, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa aparatury medycznej wraz z naprawami dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 559505-2025
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 10
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 12
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 13
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 14
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 15
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 16
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 17
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 18
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 19
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 19
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 20
Interne Kennung: 83/PN/ZP/U/2025 - Pakiet nr 20