2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor het verwerken, sorteren en verdelen van uitgaande post , verwerken en verzenden van digitale of fysieke transactionele documenten.
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst voor het verwerken, sorteren en verdelen van uitgaande post , verwerken en verzenden van digitale of fysieke transactionele documenten.
Interne Kennung: OC/2025/160/BG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OC/2025/160/BG - 1
Beschreibung: Perceel 1: Diensten voor klassieke, hybride en digitale post
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Los: LOT-0002
Titel: OC/2025/160/BG - 2
Beschreibung: Perceel 2: Diensten voor bulkverwerking van hybride en digitale post
Interne Kennung: 2