840017-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Dąbrowa w latach 2026 - 2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Dąbrowa w latach 2026 - 2028
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z terenu Gminy Dąbrowa w latach 2026 -2028 r. zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią następujące załączniki do SWZ: 1) załącznik nr 8 do SWZ - projektowane postanowienia umowy; 2) opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 9 do SWZ. 3. UWAGA! Zamawiający nie dopuszcza do korzystania przez Wykonawcę ze stacji przeładunkowych.
Vorherige Bekanntmachung660120-2025
Interne KennungIR.271.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe