See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Dostawa produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: ZP/14/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 1
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalną i ocenianą przez Zamawiającego cenę oferty stanowi łączny koszt dostawy danego pakietu w maksymalnym zakresie prawa opcji, określonym w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Zakres zamawianego asortymentu został określony w opisie zamówienia w którym została wskazana minimalna jak i maksymalna ilość zamawianych leków. Ze względu na specyfikę zamówienia, ilość zamawianego asortymentu uzależniona będzie od faktycznej liczby pacjentów przebywających w szpitalu, których potencjalna liczba jest trudna do oszacowania. Zamawiający gwarantuje realizacje zamówienia w minimalnym zakresie prawa opcji wskazanego w załączniku nr 1 - formularz asortymentowo-cenowy. Niezamówienie maksymalnej ilości wskazanego asortymentu nie może stanowić przedmiotu jakiegokolwiek roszczenia w stosunku do zamawiającego ze strony wykonawcy. Przy realizacji prawa opcji obowiązywać będą ceny jednostkowe danego produktu wskazane w załączniku nr 1 - formularz asortymentowo-cenowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 5
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 7
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 8
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 9
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 10
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 11
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 12
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 13
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 14
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 15
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 16
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 17
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 18
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 19
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 20
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 21
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 22
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 23
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 24
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 25
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 26
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 27
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 28
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 29
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 30
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 31
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 32
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 33
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 34
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 35
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 36
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 37
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 38
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 39
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 40
Interne Kennung: Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 41
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 42
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 43
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 44
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 45
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 46
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 47
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ - zadanie 48
Interne Kennung: Zadanie nr 48