840082-2025 - Ergebnis
Polen – Chemische Sonderpräparate – Dostawa sprzętu do dystrybucji paliwa i technicznych środków materiałowych oraz fabrycznie nowych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, akumulatorów oraz technicznych środków materiałowych i akcesoriów samochodowych do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów dla Jednostki Wojskowej Nr 6021 – umowa ramowa.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu do dystrybucji paliwa i technicznych środków materiałowych oraz fabrycznie nowych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, akumulatorów oraz technicznych środków materiałowych i akcesoriów samochodowych do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów dla Jednostki Wojskowej Nr 6021 – umowa ramowa.
BeschreibungPostępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zwana dalej ustawą Pzp. 1. Podstępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mające na celu zawarcie umowy ramowej. Umowa ramowa udzielana jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z dnia 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.). Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej z jednym Wykonawcą, stosownie do treści art. 313 ust. 1 ustawy Pzp.. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do dystrybucji paliwa i technicznych środków materiałowych oraz fabrycznie nowych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, akumulatorów oraz technicznych środków materiałowych i akcesoriów samochodowych do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów w podziale na VI części zamówienia: Część I – dostawa sprzętu do dystrybucji paliwa i technicznych środków materiałowych; Część II – dostawa technicznych środków materiałowych do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów; Część III – dostawa akcesoriów do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów; Część IV – dostawa akumulatorów do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów; Część V – dostawa części i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów ciężarowych; Część VI – dostawa części i materiałów eksploatacyjnych do autobusów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr: 1.1. – 1.6 oraz nr 4.1 – 4.4. do SWZ tj.: Specyfikacja asortymentowo - cenowa oraz Projektowane postanowienia umowy. Orientacyjny zakres wraz z ilościami przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr od 1.1 – 1.6. treści SWZ, sporządzony na bazie przewidywanych, orientacyjnych potrzeb (obsługowo - naprawczych) z roku 2023 oraz 2025. Zamawiający nie dysponuje wiedzą na temat dokładnych ilości, rodzaju oraz terminu realizacji swoich potrzeb, jakie w przyszłości mają być zaspokojone. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje świadczenia wykazane w załączniku nr 1.1. – 1.6. do SWZ. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. Oferta, oświadczenia (JEDZ), zobowiązanie składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem. W procesie składania oferty, oświadczeń, zobowiązań czy przedmiotowych środków dowodowych na platformie, kwalifikowany podpis elektroniczny Wykonawca może złożyć bezpośrednio na dokumencie, który następnie przesyła do Systemu (opcja rekomendowana przez platformazakupowa.pl) oraz dodatkowo dla całego pakietu dokumentów w kroku 2 Formularza składania oferty (po kliknięciu w przycisk Przejdź do podsumowania). Poświadczenia za zgodność z oryginałem dokonuje odpowiednio Wykonawca , podmiot, na którego zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego albo Podwykonawca , w zakresie dokumentów, które każdego z nich dotyczą. Poprzez oryginał należy rozumieć dokument podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione. Poświadczenie za zgodność z oryginałem następuje w formie elektronicznej podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione.
Vorherige Bekanntmachung645377-2025
Interne Kennung58/2025/PN/MPS/CZOŁG.SAM.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611410 Öllagertanks, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse, 31430000 Elektrische Akkumulatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I zamówienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do dystrybucji paliwa i technicznych środków materiałowych oraz fabrycznie nowych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, akumulatorów oraz technicznych środków materiałowych i akcesoriów samochodowych do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów w podziale na VI części zamówienia: Część I – dostawa sprzętu do dystrybucji paliwa i technicznych środków materiałowych; Część II – dostawa technicznych środków materiałowych do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów; Część III – dostawa akcesoriów do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów; Część IV – dostawa akumulatorów do pojazdów osobowych, dostawczych, mikrobusów, ciężarowych i autobusów; Część V – dostawa części i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów ciężarowych; Część VI – dostawa części i materiałów eksploatacyjnych do autobusów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr: 1.1. – 1.6 oraz nr 4.1 – 4.4. do SWZ tj.: Specyfikacja asortymentowo - cenowa oraz Projektowane postanowienia umowy. Orientacyjny zakres wraz z ilościami przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr od 1.1 – 1.6. treści SWZ, sporządzony na bazie przewidywanych, orientacyjnych potrzeb (obsługowo - naprawczych) z roku 2023 oraz 2025. Zamawiający nie dysponuje wiedzą na temat dokładnych ilości, rodzaju oraz terminu realizacji swoich potrzeb, jakie w przyszłości mają być zaspokojone. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane Zamawiający określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot zamówienia, aby spełniać wymagania stawiane przez Zamawiającego.
Interne KennungCzęść I zamówienia
LosLOT-0002
TitelCzęść II zamówienia
Interne KennungCzęść II zamówienia
LosLOT-0003
TitelCzęść III zamówienia
Interne KennungCzęść III zamówienia
LosLOT-0004
TitelCzęść IV zamówienia
Interne KennungCzęść IV zamówienia
LosLOT-0005
TitelCzęść V zamówienia
Interne KennungCzęść V zamówienia
LosLOT-0006
TitelCzęść VI zamówienia
Interne KennungCzęść VI zamówienia