2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa sprzętu i wyposażenia szpitalnego dla ZOL. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 2 części: • Zadanie nr 1- doposażenie ZOL w obecnej lokalizacji, • Zadanie nr 2- wyposażenie ZOL w dodatkowej, nowej lokalizacji. Zakres zawarto w Załączniku Nr 2 - „Formularz asortymentowo- cenowy“. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 – OPZ Parametry techniczno- użytkowe i zawiera precyzyjne wymagania jakościowe elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: 5/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1- Doposażenie ZOL w obecnej lokalizacji
Beschreibung: Doposażenie ZOL w obecnej lokalizacji, szczegółowy zakres oraz warunki zawarte są w Zał. nr .2 oraz w Zał. nr 3.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 39100000 Möbel, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39522510 Luftmatratzen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2- Wyposażenie ZOL w dodatkowej, nowej lokalizacji
Beschreibung: Wyposażenie ZOL w dodatkowej, nowej lokalizacji, szczegółowy zakres oraz warunki zawarte są w Zał. nr .2 oraz w Zał. nr 3.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 39143112 Matratzen, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 39100000 Möbel, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 30213300 Tischcomputer, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 39711362 Mikrowellengeräte, 39522510 Luftmatratzen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke