See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produkcja odzieży uniwersyteckiej – bluzy, koszulki, czapki z daszkiem, skarpetki, apaszki i krawaty
Beschreibung: otwarta
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Bluzy i koszulki
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Opis przedmiotu zamówienia” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: CZ. I
Los: LOT-0002
Titel: Część II Czapki z daszkiem
Interne Kennung: CZ II
Los: LOT-0003
Titel: Część III Skarpetki
Interne Kennung: CZ. III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Apaszki
Interne Kennung: CZ. IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V Krawaty
Interne Kennung: CZ V