See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lipinki w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r., poz.530 ) obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lipinki w roku 2025. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach).
Vorherige Bekanntmachung: 668179-2024
Interne Kennung: SA.270.21.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w dniu 23.09.2024r. opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne pod nr 568780-2024 o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zadaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczył termin składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – zagospodarowanie – leśnictwa: Sieciejów (01) Zielony Las (03) Olbrachtów (04)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lipinki leśnictwa: Sieciejów (01) Zielony Las (03) Olbrachtów (04) , w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet I – zagospodarowanie – leśnictwa: Sieciejów (01) Zielony Las (03) Olbrachtów (04)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – zagospodarowanie – leśnictwa: Suchleb (05) Grotów (06) Niwica (10)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lipinki leśnictwa: Suchleb (05) Grotów (06) Niwica (10) , w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet II – zagospodarowanie – leśnictwa: Suchleb (05) Grotów (06) Niwica (10)
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – zagospodarowanie – leśnictwa: Olszyna (07) Trzebiel (09) Żarki (11) Nowe Czaple (12)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lipinki leśnictwa: Olszyna (07) Trzebiel (09) Żarki (11) Nowe Czaple (12) , w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet III – zagospodarowanie – leśnictwa: Olszyna (07) Trzebiel (09) Żarki (11) Nowe Czaple (12)
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV – zagospodarowanie – leśnictwa: Złotnik (13) Marszów (15) Żagań (16)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu zagospodarowania lasu, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lipinki leśnictwa: Złotnik (13) Marszów (15) Żagań (16) , w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet IV – zagospodarowanie – leśnictwa: Złotnik (13) Marszów (15) Żagań (16)
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V – pozyskanie – leśnictwa: Sieciejów (01) Zielony Las (03) Olbrachtów (04)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lipinki leśnictwa: Sieciejów (01) Zielony Las (03) Olbrachtów (04), w roku 2025
Interne Kennung: Pakiet V – pozyskanie – leśnictwa: Sieciejów (01) Zielony Las (03) Olbrachtów (04)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI – pozyskanie – leśnictwa: Suchleb (05) Grotów (06) Niwica (10)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lipinki leśnictwa: Suchleb (05) Grotów (06) Niwica (10), w roku 2025
Interne Kennung: Pakiet VI – pozyskanie – leśnictwa: Suchleb (05) Grotów (06) Niwica (10)
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII – pozyskanie – leśnictwa: Olszyna (07) Trzebiel (09) Żarki (11) Nowe Czaple (12)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lipinki leśnictwa: Olszyna (07) Trzebiel (09) Żarki (11) Nowe Czaple (12), w roku 2025
Interne Kennung: Pakiet VII – pozyskanie – leśnictwa: Olszyna (07) Trzebiel (09) Żarki (11) Nowe Czaple (12)
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII – pozyskanie – leśnictwa: Złotnik (13) Marszów (15) Żagań (16)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lipinki leśnictwa: Złotnik (13) Marszów (15) Żagań (16), w roku 2025
Interne Kennung: Pakiet VIII – pozyskanie – leśnictwa: Złotnik (13) Marszów (15) Żagań (16)
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX – szkółka i nasiennictwo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lipinki w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet IX – szkółka i nasiennictwo
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft