See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: P.ZM.381.20.2025 Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy- w podziale na 13 zadań. Szczegółowy opis stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zamówienia Zamówienie jest współfinansowane w ramach umowy o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1. ZADANIE PODZIELONE JEST NA TRZYNAŚCIE CZĘŚCI (KAŻDY WYKONAWCA MA PRAWO ZŁOŻYĆ OFERTĘ NA DOWOLNĄ ILOŚĆ CZĘŚCI) NUMER ZADANIA WYPOSAŻENIE ILOŚĆ 1 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) mobilnego aparatu RTG-1 szt. 2 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) echokardiografu-1 szt. 3 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) aparatu mobilnego typu combo do elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, ultradźwięków-1 szt. 4 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) aparatu do głębokiej stymulacji mięśni z wykorzystaniem pola elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości-1 szt. 5 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) urządzenia do chłodzenia przy pomocy rękawów lub aplikacji dynamicznej-1 szt. 6 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) urządzenia do laseroterapii wysokoenergetycznej -1 szt. 7 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) urządzenia do terapii kończyn górnych i dolnych z możliwością treningu pasywnego i wspomaganego-1 szt. 8 Zakup wraz z dostawą, montażem, UGULa z osprzętem-1 szt. 9 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) myjni – dezynfektora-1 szt. 10 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją poręczy do rehabilitacji i nauki chodu-1 szt. 11 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) stanowisk do fizjoterapii-4 szt. 12 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) stołu rehabilitacyjnego-1 szt. 13 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) myjni dezynfektora do kaczek i basenów-4 szt. SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAMÓWIENIA I MINIMALNE PARAMETRY TECHNICZNE WYMAGANE PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO DLA KAŻDEJ Z CZĘŚCI ZAMÓWIENIA OKREŚLA ZAŁĄCZNIK NR 1A dla każdej z części zamówienia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 1 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) mobilnego aparatu RTG- 1 szt.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 2 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) echokardiografu- 1 szt.
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 3 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) aparatu mobilnego typu combo do elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, ultradźwięków- 1 szt.
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 4 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) aparatu do głębokiej stymulacji mięśni z wykorzystaniem pola elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości- 1 szt.
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 5 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) urządzenia do chłodzenia przy pomocy rękawów lub aplikacji dynamicznej- 1 szt.
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 6 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) urządzenia do laseroterapii wysokoenergetycznej- 1 szt.
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 7 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) urządzenia do terapii kończyn górnych i dolnych z możliwością treningu pasywnego i wspomaganego- 1 szt.
Los: LOT-0008
Titel: zadanie nr 8
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 8 Zakup wraz z dostawą, montażem, UGULa z osprzętem- 1 szt.
Los: LOT-0009
Titel: zadanie nr 9
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 9 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) myjni – dezynfektora- 1 szt.
Los: LOT-0010
Titel: zadanie nr 10
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 10 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją poręczy do rehabilitacji i nauki chodu- 1 szt.
Los: LOT-0011
Titel: zadanie nr 11
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 11 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) stanowisk do fizjoterapii- 4 szt.
Los: LOT-0012
Titel: zadanie nr 12
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 12 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) stołu rehabilitacyjnego- 1 szt.
Los: LOT-0013
Titel: zadanie nr 13
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego i wyposażenia ETAP IV w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowy zadanie nr 13 Zakup wraz z dostawą, montażem, instalacją, uruchomieniem (rozruchem) myjni dezynfektora do kaczek i basenów- 4 szt.