See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vakspecialist Elektrotechnisch Onderhoud Gemalen - cluster SB
Beschreibung: Als vakspecialist elektrotechnisch onderhoud gemalen ben jij de sleutelfiguur die ervoor zorgt dat de 1100 Rotterdamse rioolgemalen elektrotechnisch in topconditie verkeren. Of het nu gaat om het onderhoud van een klein putgemaal of het beheren van complexe installaties met meerdere krachtige pompen en elektromotoren met aanzienlijke vermogens, jij staat zelfstandig je mannetje. Bovendien ben je niet bang om de handen uit de mouwen te steken, wat bijdraagt aan een efficiënte uitvoering van het elektrotechnisch onderhoudsproces.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000