See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie Zamówienie wykonawcze nr 2 do umowy ramowej na Przygotowanie i przeprowadzenie kontroli przedsięwzięć i przedsięwzięć MŚP realizowanych w ramach KPO.
Beschreibung: Zamawiający w ramach niniejszego Zaproszenia planuje zlecenie przygotowania i przeprowadzenia maksymalnie: • 20 kontroli przedsięwzięć/przedsięwzięć MŚP – kontrole w trakcie realizacji, po złożeniu wniosku o płatność końcową lub po zakończeniu realizacji przedsięwzięć/przedsięwzięć MŚP w ramach HoReCa
Interne Kennung: p/223/DK/2024_wyk. 2 KPO
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79313000 Leistungsüberprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienie wykonawcze nr 2 do umowy ramowej na Przygotowanie i przeprowadzenie kontroli przedsięwzięć i przedsięwzięć MŚP realizowanych w ramach KPO.
Interne Kennung: p/223/DK/2024_wyk_2_KPO