2. Verfahren
Verfahren
Titel: DŮM MĚSTSKÝCH SLUŽEB PELHŘIMOV
Beschreibung: Předmětem projektové části Soutěže je návrh rekonstrukce obchodnímu domu Vysočina a přilehlých veřejných prostranství řešeného území. Předmětem ideové části Soutěže je koncepční návrh urbanistického řešení přístavby OD Vysočina, nové zástavby v lokalitě Městské dvory a proluk v ulicích Solní a Dr. Tyrše a přilehlých prostranství dotčeného území. Podrobný popis předmětu zadání je uveden v Zadání (viz P01 Soutěžních podmínek).
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Soutěž o návrh je zadávána jako JEDNOFÁZOVÁ UŽŠÍ soutěž.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DŮM MĚSTSKÝCH SLUŽEB PELHŘIMOV