2. Verfahren
Verfahren
Titel: Luchtfotografie 2026 e.v. 25 gemeenten in Noordoost- en Zuidoost-Brabant
Beschreibung: Bizob besteedt aan namens de gemeenten Asten, Bergeijk, Bernheze, Best, Bladel, Boekel, Boxtel, Deurne, Eersel, Eindhoven, Geldrop-Mierlo, Gemert-Bakel, Helmond, 's-Hertogenbosch, Laarbeek, Maashorst, Nuenen, Gerwen en Nederwetten, Oirschot, Oss, Reusel-De Mierden, Sint-Michielsgestel, Someren, Son en Breugel, Veldhoven en Vught. De overeenkomst bestaat uit het leveren van: - luchtfoto's (ortho- en stereofoto's); - geo-obliekbeelden. En optioneel: - geo-obliekbeelden met aerotriangulatie; - true-orthofoto's; - lidarbeelden; - infra-rood beelden.
Interne Kennung: BIZOB-2024-GEZ-JGR-00284
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961200 Luftaufnahmen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel wensen de opdrachtgevers geaerotrianguleerde geo-obliekbeelden, true-orthofoto’s, infraroodbeelden en Lidar af te nemen. Daarnaast kunnen deelnemers tijdens de overeenkomst besluiten alsnog (ook) de geo-obliekbeelden af te nemen of niet meer. Afname van deze optionele producten is een jaarlijkse optie en geen verplichting. Het staat de deelnemers vrij deze optionele producten elders onder te brengen. Uiterlijk in december, voorafgaande aan het inwinningsjaar, zal er per organisatie worden aangegeven welke producten er, naast de stereobeelden en ortho’s, er in het volgende vliegjaar zullen worden afgenomen.