See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa obiektów sportowych COS-OPO w Szczyrku w podziale na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług przygotowania i utrzymania obiektów COSOPO w Szczyrku w podziale na części
Interne Kennung: DZP/Sz/24/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70100000 Immobiliendienste für Eigenbesitz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część III - Usługi przygotowania i utrzymania skoczni narciarskiej Wisła Malinka im. Adama Małysza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne i uzależnione od składanych przez Zamawiającego zamówień świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi przygotowania i utrzymania skoczni narciarskiej Wisła Malinka im. Adama Małysza należącej do Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Zakres usługi obejmuje: 1. Sztuczne zaśnieżanie sprzętem Zamawiającego (armatkami, lance) obiektu na polecenie Zamawiającego oraz lub w przypadku dogodnych warunków pogodowych (śnieg naturalny) intensywne przygotowywanie tych skoczni metodą stacjonarną (ubijanie nartami) lub maszyną śnieżną. 2. Systematyczna pielęgnacja, przygotowanie i utrzymanie obiektu w gotowości do treningów i zawodów poprzez: a) ubijanie śniegu przy pomocy nart, ubijanie śniegu przy pomocy maszyny śnieżnej (tartak) wymagane doświadczenie w pracy z maszynami Kassbohrer b)utrzymywanie rozbiegu skoczni po przez wyżynanie torów i obsługę istniejących urządzeń, c) sztuczne zaśnieżanie całości skoczni d) prowadzenie działań profilaktycznych (utrzymanie) poprzez przykrywanie rozbiegów w czasie opadów (śniegu, deszczu etc) e)znakowanie skoczni, f)utrzymanie skoczni w warunkach pełnej gotowości do przeprowadzenia w każdej chwili treningu lub zawodów, g)obsługa i przygotowanie wszystkich realizowanych przez Zamawiającego zawodów i treningów sportowych na jego obiekcie, h)obsługa windy pochyłej (dźwig elektryczny z nachylonym torem jazdy) 3. Obsługa systemu kasowego oraz utrzymanie czystości na obiekcie: a) obsługa kasy fiskalnej ( wykonawca ponosi odpowiedzialność prawną i skarbową ) b) obsługa systemu kasowego/biletowego c) rozliczanie utargów zgodnie z zaleceniami księgowymi d) prowadzenie ewidencji wykorzystania obiektu e) utrzymanie porządku w pomieszczeniach WC, na budynku głównym i w szatniach 4. Inne prace zlecone przez kierownika Skoczni związane z bieżącym funkcjonowaniem obiektu 5. Sprzęt taki jak narty, buty, kijki, ubiory zapewnia wykonawca. 6. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić co najmniej trzech pracowników na jednej zmianie przy założeniu pracy 24 h na dobę. Zamawiający może żądać świadczenia usług przez większą niż dwóch ilość pracowników. 7. Każdy pracownik Wykonawcy, który świadczył będzie usługi na rzecz Zamawiającego musi posiadać doświadczenie przy systemach naśnieżania. 8. Ilość przepracowanych roboczogodzin uzależniona od warunków atmosferycznych oraz potrzeb Zamawiającego. 9. Zamawiający każdorazowo składał będzie Wykonawcy zamówienie telefonicznie. 10. Wykonawca odpowiada za organizację usługi.
Interne Kennung: DZP/Sz/24/2025 cz. III