See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy środków dezynfekcyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2.1-2.8 specyfikacja asortymentowo-cenowa
Vorherige Bekanntmachung: 539967-2025
Interne Kennung: ZP/36/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dezynfekcja skóry, błon śluzowych i ran
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dekontaminacja powierzchni, sprzętu medycznego i rąk w oddziałach/działach szpitala
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Preparaty do dezynfekcji używane w Centralnej Sterylizacji
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Płyny do płuczko-dezynfektorów oraz maceratorów myjek endoskopowych
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Alkoholowy preparat do dezynfekcji powierzchni w Aptece Szpitalnej
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Środki do dekontaminacji powierzchni i wyrobów medycznych stosowane w urządzeniu AirDecon200 oraz z urządzeniami Nocospray i Nocomax
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Preparaty do dekontaminacji sprzętu w Centralnej Sterylizacji i Pracowni Endoskopii
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Płyny do płuczko-dezynfektorów oraz maceratorów myjek endoskopowych (I)
Interne Kennung: Pakiet nr 8