See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs na udzielanie ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w zakresie okulistyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie porad okulistycznych, konsultacji okulistycznych badań pola widzenia, badań widzenia zmierzchowego i wrażliwości na olśnienie, doboru okularów w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027
Interne Kennung: AE 363/6/25-2
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: przedmiotem umowy jest wykonywanie porad okulistycznych, konsultacji okulistycznych, badanie pola widzenia, badanie widzenia zmierzchowego i wrażliwości na olśnienie, dobór okularów