See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kawy i herbaty
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa kawy i herbaty realizowana do 16 WOG: 1)zadanie nr 1 miejsce dostawy magazyn żywnościowy ul. Główna 1 78-513 Oleszno; 2)zadanie nr 2 miejsce dostawy magazyn żywnościowy ul. Czwartaków 4, 78-521 Złocieniec, ul. Kościuszki 24 78-600 Wałcz. 3. Odbiorca zamawia u Wykonawcy towar z dostawą na koszt i ryzyko Wykonawcy, loco magazyn Odbiorcy. 4. Dowóz towaru odbędzie się transportem ubezpieczonym, na koszt Wykonawcy. 5. Wykonawca bierze na siebie odpowiedzialność za braki i wady powstałe w czasie transportu wyrobów oraz ponosi z tego tytułu wszelkie skutki prawne. 6. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe. 7. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarto w opisie przedmiotu zamówienia i projekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 667417-2025
Interne Kennung: 424/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15861000 Kaffee
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15864100 Teebeutel, 15863200 Schwarzer Tee, 15863000 Tee
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kawy i herbaty - Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa kawy i herbaty
Interne Kennung: zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15864100 Teebeutel, 15863200 Schwarzer Tee
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 200 % zamówienia podstawowego. Cena jednostkowa prawa opcji będzie na takich samych warunkach jak zamówienia podstawowego określona w formularzu ofertowym, o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem po zrealizowaniu zamówienia podstawowego dla poszczególnych zadań.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa kawy i herbaty- Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec, Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz
Interne Kennung: zadanie nr 2