2. Verfahren
Verfahren
Titel: EZ.271.225.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na usługę społeczną - na usługę zapewnienia zakwaterowania poprzez świadczenie kompleksowych usług hotelarskich na potrzeby pacjentów Ośrodka Onkologii i Hematologii w Łodzi Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi o wartości przekraczającej 750 000 EURO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zapewnienia zakwaterowania poprzez świadczenie kompleksowych usług hotelarskich dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.Dokładny
Interne Kennung: EZ.271.225.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie czasu składania ofert podyktowane jest zwiększoną w ostatnich miesiącach liczbą pacjentów spoza Łodzi i wynikającym z tego większym zapotrzebowaniem na przedmiotowe usługi. Wzrost ilości tych świadczeń medycznych wynika z działań w ramach Krajowej Sieci Onkologicznej jako organizacji opieki nad pacjentami z nowotworami, wprowadzonym w Polsce w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej. Ma ona na celu zapewnienie pacjentom dostępu do wysokiej jakości leczenia na jednolitych standardach, niezależnie od miejsca zamieszkania. Radioterapia to metoda leczenia nowotworów z wykorzystaniem promieniowania jonizującego, które niszczy komórki rakowe, uszkadzając ich DNA i utrudniając namnażanie się. Jest to leczenie lokalne, które może być stosowane jako terapia radykalna (w celu wyleczenia) lub paliatywna (łagodząca objawy, np. ból). Nowoczesne techniki pozwalają na precyzyjne kierowanie promieniowania na guz, minimalizując uszkodzenia zdrowych tkanek, a terapia odbywa się zazwyczaj w wielu krótkich sesjach (frakcjach). Skrócenie terminu umożliwi szybsze zawarcie umowy, a przez to kontynuację leczenia oraz szybkie rozpoczęcie nowych terapii pacjentów spoza Łodzi.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa zapewnienia zakwaterowania poprzez świadczenie kompleksowych usług hotelarskich dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia (rodzaj, właściwości i ilości przewidywanych przez Zamawiającego określa SWZ. Oferta dla swojej ważności musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach postępowania.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach niniejszej umowy Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji przez okres do 6 miesięcy od daty zakończenia obowiązywania umowy poprzez zamówienie dodatkowo usługi określonej w załączniku nr 1 do umowy obejmującej zwiększenie wykonywanej usługi Realizacja usługi w ramach prawa opcji będzie odbywała się na takich samych zasadach, co realizacja usług podstawowych, z zastrzeżeniem cen przewidzianych dla tego rodzaju zamówienia wskazanych w załączniku nr 1 do umowy uwzględniających waloryzację opisaną w §9 ust. 4 2. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku, gdy zaistnieje po jego stronie taka potrzeba i gdy będzie dysponował dodatkowymi środkami finansowymi na realizację zamówienia w ramach opcji. 3. Zmawiający zastrzega, iż część zamówienia określona, jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co niniejszym akceptuje poprzez podpisanie niniejszej umowy. 4 .Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w ust. 9 wzoru umowy. Wykonawca będzie obowiązany do ich realizacji. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania niniejszej umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych we wzorze umowy oraz SWZ, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy.