See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, plaatsing, indienststelling en onderhoud brandcentrales ITG
Beschreibung: Opdracht betreft levering, plaatsing en indienststelling van brandcentrales op de sites van het Instituut voor Tropische Geneeskunde te Antwerpen. De levering, plaatsing en indienststelling van de brandcentrales zal in fases gebeuren over de loop van 3 jaar: - Campus Mortelmans (Kronenburgstraat 25, 2000 Antwerpen): 2025 - Campus Nationalestraat (Nationalestraat 155, 2000 Antwerpen): 2026 - Campus Rochus (Sint-Rochusstraat 43, 2000 Antwerpen): 2027 Daarnaast wordt ook een onderhoudscontract toegekend voor minimaal een periode van 4 jaar, jaarlijks opzegbaar.
Interne Kennung: PPP0OE-237/5007/ITG-Brandcentrales-2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1