See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona osób i mienia Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Beschreibung: Ochrona osób i mienia Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Vorherige Bekanntmachung: 703250-2025
Interne Kennung: RZP/PN/90/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp, tj. skrócenie 35-dniowego terminu składania ofert wynikającego z art. 138 ust. 1 Pzp. Termin składania ofert wyniesie co najmniej 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 18.02.2025 r. pod numerem 34/2025 108476-2025 (opublikowane na stronie BIP 18.02.2025 r.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Całodobowa usługa ochrony osób i mienia na terenie obiektów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zlokalizowanych w Katowicach, Katowicach-Ligocie, Sosnowcu, Zabrzu, Zabrzu-Rokitnicy, Bytomiu, wraz z przyległym terenem, w tym parkingami
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Całodobowa usługa ochrony osób i mienia na terenie obiektów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zlokalizowanych w Katowicach, Katowicach-Ligocie, Sosnowcu, Zabrzu, Zabrzu-Rokitnicy, Bytomiu, wraz z przyległym terenem, w tym parkingami
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Realizacja prawa opcji polegać będzie na rozszerzeniu zamówienia podstawowego o takie same usługi, jak objęte zamówieniem podstawowym, w przypadku gdy potrzeba ich wykonania wystąpi na etapie realizacji zamówienia podstawowego (w okresie realizacji Umowy), w szczególności w przypadku powstania nowych obiektów, zwiększenia liczby posterunków lub potrzeby zwiększenia obsady pracowników ochrony na istniejących posterunkach, konieczności wzmożenia ochrony w domach studenckich, otwarcia dodatkowych wejść do budynków lub modernizacji obiektów w dotychczasowej lokalizacji. 3. W ramach opcji, o której mowa w ust. 2 (opcji ilościowej) Zamawiający przewiduje realizację usługi ochrony w wymiarze do 54 535 roboczogodzin. 4. Prawo opcji realizowane będzie na następujących zasadach: 1) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, 2) cena jednostkowa za jedną roboczogodzinę w ramach prawa opcji będzie identyczna jak cena jednostkowa za jedną roboczogodzinę w ramach zamówienia podstawowego określona w ofercie przetargowej Wykonawcy (załącznik nr 1 do Umowy), z uwzględnieniem dokonanych zmian jej wysokości w wyniku waloryzacji, 3) o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem/oświadczeniem – opcja znajdzie zastosowanie i wiąże Strony na podstawie jednostronnej dyspozycji (oświadczenia woli Zamawiającego), 4) prawo opcji jest realizowane na podstawie Umowy podstawowej zawartej z Wykonawcą i skorzystanie z niego nie wymaga zawierania aneksu, 5) z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w terminie obowiązywania Umowy z Wykonawcą. 5. Wykonawca nie może odmówić wykonania Umowy w zakresie objętym opcją, o ile tylko Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji (o którym mowa w ust. 4 pkt 4) w terminie obowiązywania Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Całodobowe monitorowanie sygnałów z Systemu Sygnalizacji Włamań i Napadu (SSWiN) zainstalowanego w obiekcie (pustostanie) zlokalizowanym w Katowicach-Ligocie przy ul. Śląskiej wraz z podejmowaniem interwencji przez specjalistyczne patrole interwencyjne
Beschreibung: Pakiet nr 2 – Całodobowe monitorowanie sygnałów z Systemu Sygnalizacji Włamań i Napadu (SSWiN) zainstalowanego w obiekcie (pustostanie) zlokalizowanym w Katowicach-Ligocie przy ul. Śląskiej wraz z podejmowaniem interwencji przez specjalistyczne patrole interwencyjne
Haupteinstufung (cpv): 79715000 Streifendienste
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Całodobowe monitorowanie sygnałów z Systemu Sygnalizacji Włamań i Napadu (SSWiN) w obiektach wyłączonych z eksploatacji (pustostany) zlokalizowanych w Bielsku-Białej wraz z podejmowaniem interwencji przez specjalistyczne patrole interwencyjne
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Całodobowe monitorowanie sygnałów z Systemu Sygnalizacji Włamań i Napadu (SSWiN) w obiektach wyłączonych z eksploatacji (pustostany) zlokalizowanych w Bielsku-Białej wraz z podejmowaniem interwencji przez specjalistyczne patrole interwencyjne