840630-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawy produktów leczniczych w zakresie 17 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych w zakresie 17 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa produktów leczniczych w zakresie 17 części. Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2 (2.1 -2.17) Zadanie 1 – Produkty różne - Pakiet 1 Zadanie 2 – Adalimumabum Zadanie 3 – Etanerceptum Zadanie 4 – Tocilizumab Zadanie 5 – Środki kontrastowe stosowane w badaniach rezonansu magnetycznego Zadanie 6 – Nadroparinum calcicum Zadanie 7 – Produkt leczniczy – Pakiet 1 Zadanie 8 – Desfluranum Zadanie 9 – Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego Zadanie 10 - Produkty różne – pakiet 2 Zadanie 11 - Immunoglobulinum humanum tetanicum Zadanie 12 – Produkty lecznicze – Płyny do hemodializy i hemofiltracji Zadanie 13 – Immunoglobulina Zadanie 14 – Produkty różne – pakiet 3 Zadanie 15 – Produkt leczniczy – Pakiet 2 Zadanie 16 – Płyny do wlewów Zadanie 17 – Produkt leczniczy – Pakiet 3
Interne Kennung: SZZ.251.78.2025.U
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Produkty różne - Pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1 – Produkty różne - Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.W ramach umowy Zamawiający przewiduje w odniesieniu do każdej części stanowiącej przedmiot umowy, możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, które będzie polegało na realizacji tożsamych dostaw z przedmiotem zamówienia podstawowego, dla każdej z części stanowiącej przedmiot umowy w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w Formularzu cenowym - kolumna ZAKRES PRAWA OPCJI. 2. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, o którym mowa w ust. 1, w przypadku zrealizowania całości zamówienia podstawowego 3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na zasadach określonych w umowie oraz według cen jak dla zamówienia podstawowego. 4. Skorzystanie z prawa opcji w okresie na jaki została zawarta umowa nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy 5.Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia, w tym roszczenie o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowane zamówienie w ramach prawa opcji. Wykonawca zrzeka się roszczeń z tytułu utraconych korzyści.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Adalimumabum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 2 - Adalimumabum
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Etanerceptum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 3 – Etanerceptum
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Beschreibung der Optionen: 1.W ramach umowy Zamawiający przewiduje w odniesieniu do każdej części stanowiącej przedmiot umowy, możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, które będzie polegało na realizacji tożsamych dostaw z przedmiotem zamówienia podstawowego, dla każdej z części stanowiącej przedmiot umowy w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w Formularzu cenowym - kolumna ZAKRES PRAWA OPCJI. 2. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, o którym mowa w ust. 1, w przypadku zrealizowania całości zamówienia podstawowego 3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na zasadach określonych w umowie oraz według cen jak dla zamówienia podstawowego. 4. Skorzystanie z prawa opcji w okresie na jaki została zawarta umowa nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy 5.Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – Tocilizumab
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 4 – Tocilizumab
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 – Środki kontrastowe stosowane w badaniach rezonansu magnetycznego
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 5 – Środki kontrastowe stosowane w badaniach rezonansu magnetycznego
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 7 – Produkt leczniczy – Pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.7 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 7 – Produkt leczniczy – Pakiet 1
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 6 – Nadroparinum calcicum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 6 – Nadroparinum calcicum
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 9 – Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 9 – Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 8 – Desfluranum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.8 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 8 – Desfluranum
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 – Produkty różne – pakiet 2
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.10 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 10 – Produkty różne – pakiet 2
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Immunoglobulinum humanum tetanicum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.11 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 11 - Immunoglobulinum humanum tetanicum
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 – Produkty lecznicze – Płyny do hemodializy i hemofiltracji
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.12 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 12 – Produkty lecznicze – Płyny do hemodializy i hemofiltracji
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 – Immunoglobulina
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.13 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 13 – Immunoglobulina
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 15 – Produkt leczniczy – Pakiet 2
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.15 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 15 – Produkt leczniczy – Pakiet 2
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 14 – Produkty różne – pakiet 3
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.14 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 14 – Produkty różne – pakiet 3
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 – Płyny do wlewów
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.16 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 16 – Płyny do wlewów
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 – Produkt leczniczy – Pakiet 3
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.17 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 17 – Produkt leczniczy – Pakiet 3