840637-2025 - Ergebnis
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Opinogóra Górna
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Opinogóra Górna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie) odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Opinogóra Górna w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do odpowiedniego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r. poz. 399), zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami, przyjętą uchwałą Sejmiku Województwa Mazowieckiego nr 3/19 z dnia 22.01.2019 roku w sprawie uchwalenia Planu gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego 2024, Uchwałą Nr XVIII/121/2020 Rady Gminy Opinogóra Górna z dnia 30 czerwca 2020 r. w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Opinogóra Górna (ogłoszony w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego Dz. Urz. Woj. Maz. poz. 7347) zmienioną Uchwałą nr XLVIII/322/2023 Rady Gminy Opinogóra Górna z dnia 6 lutego 2023 r. w sprawie zmiany uchwały nr XVIII/121/2020 Rady Gminy Opinogóra Górna z dnia 30 czerwca 2020 r. w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Opinogóra Górna i Uchwałą nr XLIX/335/2023 Rady Gminy Opinogóra Górna z dnia 15 marca 2023 r. w sprawie zmiany uchwały nr XVIII/121/2020 Rady Gminy Opinogóra Górna z dnia 30 czerwca 2020 r. w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Opinogóra Górna oraz Uchwałą Nr XV/94/2020 z dnia 5 marca 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów Rady Gminy Opinogóra Górna (ogłoszony w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego Dz. Urz. Woj. Maz. poz. 3485) zmieniona Uchwałą nr XVIII/122/2020 z dnia 30 czerwca 2020 r. (Dz. Urz. Woj. Maz. poz. 7348). Za odpad komunalny rozumie się odpady powstające w gospodarstwach domowych, z wyłączeniem odpadów pochodzących z produkcji rolnej, prowadzonej działalności gospodarczej oraz innych odpadów nie pochodzących z gospodarstw domowych. Zamówienie nie obejmuje odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy. Szczegóły znajdują się w dokumentach zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen