2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Výměna dílů tobogánu a široké skluzavky včetně jejich čerpadel Aquaparku Koupelky“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výměna dílů ze sklolaminátu tobogánu a široké skluzavky včetně jejich čerpadel v areálu Aquaparku Koupelky v Prostějově. Dojde k demontáži stávajících dílů, kdy budou dodány nové díly včetně jejich instalace.
Interne Kennung: OVS 250/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122000 Pumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OVS 250/025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: možnost změny termínu pro dokončení díla dle ustanovení v obchodních a platebních podmínkách - vzor smlouvy o dílo v čl. V odst. 5.2.