840685-2025 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung – Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w pasażerskich przewozach kolejowych na linii komunikacyjnej Brodnica – Rypin, z możliwością wydłużenia relacji do Grudziądza
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie publicznego transportu zbiorowego w pasażerskich przewozach kolejowych na linii komunikacyjnej Brodnica – Rypin, z możliwością wydłużenia relacji do Grudziądza
BeschreibungWykonywanie publicznego transportu zbiorowego w pasażerskich przewozach kolejowych na linii komunikacyjnej Brodnica – Rypin, z możliwością wydłużenia relacji do Grudziądza
Vorherige Bekanntmachung327691-2025
Interne KennungZW-I-272.33.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
LosLOT-0001