See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi telekomunikacji VoIP wraz z dostawą systemu IP PBX oraz świadczeniem usług serwisu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi telekomunikacji VoIP wraz z dostawą systemu IP PBX oraz świadczeniem usług serwisu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 347468-2025
Interne Kennung: KZGW/KI/35/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64215000 Internet-Telefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi telekomunikacji VoIP wraz z dostawą systemu IP PBX oraz świadczeniem usług serwisu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w ramach prawa opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp (zgodnie z treścią pkt 4.9 SWZ): 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na zwiększeniu zapotrzebowania na abonamenty no limit bądź kanałami SIP Trunk w taryfie no limit. 2. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w całym okresie obowiązywania Umowy, w szczególności cena jednostkowa zaoferowanych usług w ramach prawa opcji będzie identyczna jak cena jednostkowa oferowanych usług w ramach zamówienia podstawowego (zgodnie z cenami podanymi w Formularzu ofertowym – załącznikiem nr 2 do SWZ). UWAGA. W przypadku zaoferowania odmiennych cen jednostkowych za zamówienie w ramach prawa opcji względem cen jednostkowych wskazanych w zamówieniu podstawowym – oferta będzie podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo korzystania z opcji w całym okresie obowiązywania Umowy. 4. Produkty dostarczone w ramach prawa opcji muszą spełniać wymagania opisane w OPZ (załącznik nr 1 do SWZ). W przypadku skorzystania z prawa opcji dotyczącym abonamentów no limit bądź kanałów SIP Trunk w taryfie no limit nastąpi na zasadach określonych w Umowie i w terminie do 10 dni roboczych od dnia przekazania Wykonawcy zamówienia. 5. Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. Wykonawcy nie przysługuje prawo roszczeń z tytułu niewykorzystania prawa opcji lub jego pełnej wartości. 6. Szczegółowy zakres prawa opcji został określony w zapisach § 9 Wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.