See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa: 1)dwóch serwerów przeznaczonych do rozbudowy istniejącej infrastruktury serwerowej opartej na HPE SimpliVity 380 Gen11 z 3 letnim wsparciem producenta na poziomie zawierającym serwis dostępny 24x7 z zatrzymaniem u zamawiającego dysków w razie awarii, 2)oprogramowanie wirtualizacji kompatybilne funkcjonalnie z posiadanym przez Zamawiającego oprogramowaniem oraz w pełni kompatybilne z kupowanymi serwerami, 3)oprogramowanie Microsoft Windows Server Datacenter 2025 lub równoważne – licencje wieczyste w ilości niezbędnej do używania legalnie oprogramowania na oferowanych serwerach. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 691327-2025
Interne Kennung: 192/2025/FZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001