See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa obiektów sportowych COS-OPO w Szczyrku w podziale na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług przygotowania i utrzymania obiektów COSOPO w Szczyrku w podziale na części
Interne Kennung: DZP/Sz/24/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70100000 Immobiliendienste für Eigenbesitz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OBSŁUGA PERONOWA KOLEI LINOWYCH I WYCIĄGÓW NARCIARSKICH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przygotowania i utrzymania obiektów kolei i wyciągów w ośrodku narciarskim Skrzyczne należącym do COS-OPO w Szczyru. Zakres usługi obejmuje: 1. Systematyczna pielęgnacja, przygotowanie i utrzymanie obiektów w gotowości do treningów i zawodów poprzez: a) Bieżące utrzymanie kolei i wyciągów zgodnie z wymaganiami technicznymi dla poszczególnych urządzeń. b) Obsługa peronowa kolei linowych i wyciągów narciarskich zgodnie obowiązującymi przepisami. c) Inne prace zlecone przez kierownika Ośrodka Narciarskiego Skrzyczne związane z bieżącym funkcjonowaniem Ośrodka Narciarskiego. 2. Sprzęt taki jak narty, buty, kijki, ubiory zapewnia wykonawca. 3. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić co najmniej pięciu pracowników na jednej zmianie przy założeniu pracy 12 h na dobę. Zamawiający może żądać świadczenia usług przez większą niż trzech ilość pracowników. 4. Każdy pracownik Wykonawcy, który świadczył będzie usługi na rzecz Zamawiającego musi posiadać aktualne uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego do obsługi kolei linowych i wyciągów narciarskich. 5. Ilość przepracowanych roboczogodzin uzależniona od warunków atmosferycznych i potrzeb Zamawiającego. 6. Zamawiający każdorazowo składał będzie Wykonawcy zamówienie telefonicznie. 7. Wykonawca odpowiada za prawidłową organizację prac i realizacje świadczonych usług
Interne Kennung: DZP/Sz/24/2025 cz. IV