See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla branży gastronomiczno-hotelarskiej, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – etap II”
Beschreibung: Postępowanie w podziale na pięć części: 1) CZĘŚĆ 1 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu baristy; 2) CZĘŚĆ 2 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu barmana; 3) CZĘŚĆ 3 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu kuchni molekularnej; 4) CZĘŚĆ 4 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu miksologii molekularnej; 5) CZĘŚĆ 5 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu carvingu z elementami florystyki dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Vorherige Bekanntmachung: 583794-2025
Interne Kennung: ZOZP.231.10.2025.AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu baristy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja usług szkoleniowych dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu barmana