See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschreibung: Het doel van deze Europese openbare aanbesteding is om met de Inschrijver met de Economisch Meest Voordelige Inschrijving één (1) Overeenkomst te sluiten met betrekking tot levering van warme drankenvoorzieningen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000