See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor pakketreizen ten behoeve van VISTA college
Beschreibung: VISTA college wenst met deze openbare Europese aanbesteding twee (2) raamovereenkomsten te sluiten met één (1) of, gezien de verdeling in percelen, maximaal twee (2) opdrachtnemers voor het bestellen en uitvoeren van pakketreizen. Perceel 1: Wintersportreizen De raming van de opdrachtwaarde bedraagt € 300.000,- inclusief BTW voor de volledige maximale looptijd. Perceel 2: Overige reizen De raming van de opdrachtwaarde bedraagt € 250.000,- inclusief BTW voor de volledige maximale looptijd.
Interne Kennung: EOA.2025.INK.5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63511000 Organisation von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wintersportreizen
Beschreibung: Een pakketreis is een combinatie van minimaal twee verschillende reisdiensten, zoals vervoer, accommodatie en/of activiteiten, die gezamenlijk worden aangeboden voor één totaalprijs. Deze reizen kunnen zowel binnen Nederland als naar bestemmingen in het buitenland worden georganiseerd voor studenten en/of medewerkers. Het organiseren van pakketreizen omvat het verstrekken van advies, het coördineren en begeleiden van de reis, evenals het bemiddelen en maken van reserveringen. Hierbij fungeert de inschrijver als intermediair tussen de opdrachtgever en de verschillende leveranciers van reis- en verblijfdiensten. Specifiek voor perceel 1: De uitvoering van Wintersportreizen omvat tevens de aanschaf van huurmiddelen, skipassen, evenals het verzorgen van instructies en opleidingen. Daar waar gewenst dient het programma te worden uitgebreid met clinics die verband houden met het sportieve aspect van de reis, zoals bijvoorbeeld sneeuw- en lawinekunde. De raming van de opdrachtwaarde bedraagt € 300.000,- inclusief BTW voor de volledige maximale looptijd. Deze raming is opgesteld op basis van de afname over de afgelopen vier (4) jaar en een post onvoorzien. Een raamovereenkomst bevat geen verplichting tot afname, inschrijvers kunnen derhalve geen rechten ontlenen aan de geraamde waarde. VISTA college is gerechtigd de raamovereenkomst te beëindigen indien deze voor het eind van de looptijd de genoemde maximale waarde aan opdrachten in het kader van deze raamovereenkomst heeft besteed. In het geval dat VISTA college van deze mogelijkheid gebruik maakt, is VISTA college geen kosten of schadevergoeding verschuldigd aan opdrachtnemer.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VISTA college wenst met deze openbare Europese aanbesteding twee (2) raamovereenkomsten te sluiten met één (1) of, gezien de verdeling in percelen, maximaal twee (2) opdrachtnemers voor het organiseren van pakketreizen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomsten is 10 juli 2025 en hebben een initiële looptijd van twee (2) jaar, met de optie om tweemaal (2) met één (1) jaar te verlengen. De raamovereenkomsten eindigen van rechtswege op 9 juli 2029.
Los: LOT-0002
Titel: Overige reizen
Beschreibung: Een pakketreis is een combinatie van minimaal twee verschillende reisdiensten, zoals vervoer, accommodatie en/of activiteiten, die gezamenlijk worden aangeboden voor één totaalprijs. Deze reizen kunnen zowel binnen Nederland als naar bestemmingen in het buitenland worden georganiseerd voor studenten en/of medewerkers. Het organiseren van pakketreizen omvat het verstrekken van advies, het coördineren en begeleiden van de reis, evenals het bemiddelen en maken van reserveringen. Hierbij fungeert de inschrijver als intermediair tussen de opdrachtgever en de verschillende leveranciers van reis- en verblijfdiensten. De raming van de opdrachtwaarde bedraagt € 250.000,- inclusief BTW voor de volledige maximale looptijd. Deze raming is opgesteld op basis van de afname over de afgelopen vier (4) jaar en een post onvoorzien. Een raamovereenkomst bevat geen verplichting tot afname, inschrijvers kunnen derhalve geen rechten ontlenen aan de geraamde waarde. VISTA college is gerechtigd de raamovereenkomst te beëindigen indien deze voor het eind van de looptijd de genoemde maximale waarde aan opdrachten in het kader van deze raamovereenkomst heeft besteed. In het geval dat VISTA college van deze mogelijkheid gebruik maakt, is VISTA college geen kosten of schadevergoeding verschuldigd aan opdrachtnemer.
Interne Kennung: 2