840838-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Dodávka svozového vozidla rotopress
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka svozového vozidla rotopress
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je dodávka svozového vozidla rotopress - podvozek i nástavba (dále též jen jako „zařízení“). Bližší vymezení předmětu Veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v Technické specifikaci zařízení (Příloha č. 2 zadávací dokumentace). Účastník zadávacího řízení je povinen nabídnout k plnění Veřejné zakázky všechny položky uvedené v Technické specifikaci zařízení (Příloha č. 2 zadávací dokumentace).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungrotopress