2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie okresowych przeglądów i prac konserwacyjnych oraz świadczenie usługi utrzymania Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa budynków i terenów Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. w Gdyni.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na wykonywaniu okresowych przeglądów, prac konserwacyjnych oraz świadczeniu usługi utrzymania Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa budynków i terenów Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. w Gdyni, dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania oraz ciągłości działania systemów, zgodnie z warunkami zawartymi w SWZ i wzorze Umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia i jego zakres zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ. 4. Warunki prowadzenia prac zostały szczegółowo określone we wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu Zamówienia zgodnie z warunkami zawartymi we wzorze Umowy. 5. Po podpisaniu Umowy, Wykonawca w uzgodnieniu z Zamawiającym opracuje harmonogram prac, konserwacji i przeglądów okresowych, zawierający zakres prac, z uwzględnieniem wszystkich elementów wchodzących w skład przedmiotu Zamówienia z zaznaczeniem planowanego czasu i terminu ich wykonania i przekaże go Zamawiającemu w celu uzyskania akceptacji Zamawiającego, zgodnie ze wzorem Umowy. 6. Lokalizacje/systemy/urządzenia/oprogramowanie, których dotyczy wykonanie okresowych przeglądów, prac konserwacyjnych oraz serwisu utrzymania systemów zabezpieczeń teletechnicznych stanowią załączniki nr 13 i 16 do SWZ, o klauzuli TAJEMNICA PRZEDSIĘBIORSTWA. 8. Dokumentacja systemów zabezpieczeń CCTV, SKD oraz SSWiN budynków i terenów Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. wraz z lokalizacjami/systemami/urządzeniami/oprogramowaniem, których dotyczy wykonanie okresowych przeglądów, prac konserwacyjnych oraz serwisu utrzymania systemów zabezpieczeń teletechnicznych zostaną przekazane do wglądu Wykonawcom w trakcie wizji lokalnej, o której mowa w ust. 8 niniejszego Rozdziału SWZ, po złożeniu wniosku o ich udostępnienie na warunkach określonych w ust. 8 niniejszego Rozdziału SWZ. 9. Przed sporządzeniem oferty Wykonawca zobowiązany jest zapoznać się z informacją o terenie wykonywania robót i przedmiocie Zamówienia przekazaną przez Zamawiającego w materiałach przetargowych oraz na obowiązkowej wizji lokalnej. Zgodnie z art. 131 ust. 2 ustawy PZP Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej oraz sprawdzeniu przez Wykonawcę dokumentów, o których mowa w ust. 12 niniejszego Rozdziału SWZ, w siedzibie Zamawiającego przy ul. Rotterdamskiej 9 w Gdyni. 10. Wykonawca zobowiązany jest do uczestniczenia w wizji lokalnej, która umożliwia Wykonawcom dokładne zapoznanie się z miejscem prowadzenia prac i lokalnych uwarunkowań realizacyjnych. Po przeprowadzeniu wizji lokalnej wszelkie pytania do przedmiotu Zamówienia Wykonawcy mogą składać wyłącznie w formie wskazanej w Rozdziale XII SWZ i w terminach umożliwiających udzielenie odpowiedzi przez Zamawiającego, zgodnie z przepisami Ustawy. Uwaga: Wykonawcy, którzy chcą wziąć udział w wizji złożą wniosek na wzorze zgodnym z załącznikiem nr 14 do SWZ i przekażą Zamawiającemu do dnia 7 stycznia 2026 roku roku dane osób uczestniczących w wizji (maksymalnie 4 osoby reprezentujące jednego Wykonawcę) na formularzu stanowiącym załącznik nr 15 do SWZ, w postaci elektronicznej podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci pisemnej podpisanej podpisem własnoręcznym lub dokumentowej, tj. skan podpisanego własnoręcznie wniosku przez osobę upoważnioną w terminie 3 dni przed planowaną wizją lokalną, tj. do dnia 5 stycznia 2026 roku za pośrednictwem Platformy LOGINTRADE https://port-gdynia.logintrade.net/, o której mowa w Rozdziale XI SWZ wraz z oświadczeniem dotyczącym tajemnicy przedsiębiorstwa. 11. Obowiązkowe wyposażenie BHP uczestników wizji lokalnej: kask, kamizelka. 12. Warunkiem uczestnictwa w wizji lokalnej jest wpis na listę podmiotów posiadających świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego – aktualną na dzień składania w/w wniosku oraz podpisanie przez osobę uczestniczącą w wizji lokalnej oświadczenia dotyczącego tajemnicy przedsiębiorstwa przekazanego na wizji lokalnej wraz z listą obecności. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 15 do SWZ.
Interne Kennung: MZ/227/SWZ-18/JR/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50600000 Reparatur und Wartung von Sicherheits- und Verteidigungsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na wykonywaniu okresowych przeglądów, prac konserwacyjnych oraz świadczeniu usługi utrzymania Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa budynków i terenów Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. w Gdyni, dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania oraz ciągłości działania systemów, zgodnie z warunkami zawartymi w SWZ i wzorze Umowy.