See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs na udzielanie ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w zakresie laryngologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie porad laryngologicznych, konsultacji laryngologicznych, wideostroboskopii w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027
Interne Kennung: AE 363/6/25-3
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: przedmiotem umowy jest wykonywanie porad laryngologicznych, konsultacji laryngologicznych, wideostroboskopii