2. Verfahren
Verfahren
Titel: cateringdiensten VU (Hoofdgebouw, gebouw onderwijs en onderzoek, gebouw ACTA, banquetingservices vu-breed)
Beschreibung: De opdracht betreft exploitatie van één restaurant, drie koffiecorners en de banqueting activiteiten. De overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van twee (2) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) x één (1) jaar. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2026.
Interne Kennung: FCO202502
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van twee (2) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) x één (1) jaar. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2026.