840989-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU WOO - Schoonmaakdiensten, locatie Honselersdijk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU WOO - Schoonmaakdiensten, locatie Honselersdijk
BeschreibungDeze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting West Openbaar Onderwijs , Locatie: Honselersdijk. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung796243-2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000