See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Externe inhuur vanaf schaal 10 en hoger
Beschreibung: Op 28 februari 2025 loopt het contract af met onze huidige inhuurpartner. Om deze reden moeten er een nieuwe overeenkomst worden afgesloten voor de externe inhuur. Als gemeente Enschede streven we naar een efficiënt en effectief personeelsbeleid, waarbij inhuur van ZZP-ers en gedetacheerden een belangrijk onderdeel vormt. De dienstverlener levert een bijdrage aan de uitvoering van onze strategische personeelsplanning. Onze focus ligt op het verkrijgen van grip op inhuur, kostenbesparing, ontzorgen van zowel de organisatie als de externe krachten, het verminderen van administratieve lasten voor alle partijen en het beperken van risico’s dit alles in lijn met de nieuwe CAO van de gemeente.
Interne Kennung: 2024-18-BL/T83358
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000