See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów osobowych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pojazdów osobowych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 2. Zamówienie zostało podzielone na 9 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, przy czym jako część zamówienia rozumie się jedną z części określonych poniżej: Część nr I – Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego typu furgon nieoznakowany; Część nr II – Dostawa 10 sztuk samochodów osobowych 8-miejscowych nieoznakowanych; Część nr III - Dostawa 5 sztuk samochodów osobowych 8-miejscowych nieoznakowanych; Część nr IV - Dostawa 5 sztuk samochodów osobowych typu kombivan nieoznakowanych; Część nr V - Dostawa 2 sztuk samochodów osobowych typu kombivan nieoznakowany; Część nr VI - Dostawa 10 sztuk samochodów osobowych typu SUV nieoznakowanych; Część nr VII - Dostawa 2 sztuk pojazdów czterokołowych typu quad z wyposażeniem oraz przyczepy do ich przewozu; Część nr VIII - Dostawa 2 sztuk pojazdów typu skuter wodny wraz z przyczepą do ich przewozu, Część nr IX - Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego o podwyższonych parametrach nieoznakowanego przeznaczonego pod adaptacje na pojazd RD-VIDEO. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Zamawiający zawarł w Załączniku nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr I, Załączniku nr 1B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr II,Załączniku nr 1C do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr III, Załączniku nr 1D do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr IV,Załączniku nr 1E do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr V, Załączniku nr 1F do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr VI,Załączniku nr 1G do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr VII, Załączniku nr 1H do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr VIII, Załączniku nr 1I do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr IX.
Vorherige Bekanntmachung: 725624-2025
Interne Kennung: ZP/48/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34421000 Motorroller, 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa 10 sztuk samochodów osobowych 8-miejscowych nieoznakowanych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk samochodów 8-miejscowych nieoznakowanych.
Interne Kennung: Część nr II
Menge: 10 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w ilości 10 sztuk.