See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oraz uruchomienie urządzeń analityczno-laboratoryjnych dla IUNG w Puławach w podziale na 22 części zamówienia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz uruchomienie urządzeń analityczno-laboratoryjnych dla IUNG w Puławach w podziale na 22 części zamówienia. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 22 części, jak poniżej: 2.1. część 1 zamówienia – Podajnik próbek do aparatu NMR Bruker wraz z komputerem sterującym 2.2. część 2 zamówienia - Młynek kriogeniczny 2.3. część 3 zamówienia- Młynek z kompletem dodatkowych naczynek 2.4. część 4 zamówienia - Spektrofotometr UV/VIS 2.5. część 5 zamówienia - Piec muflowy z możliwością podłączenia gazu obojętnego 2.6. część 6 zamówienia - Analizator pomiaru wielkości cząstek 2.7. część 7 zamówienia - Analizator laserowy do pomiaru składu granulometrycznego gleb 2.8. część 8 zamówienia - Mineralizator Mikrofalowy 2.9. część 9 zamówienia - System do pomiaru stężenia DNA, RNA i białek 2.10. część 10 zamówienia - Laboratoryjny system produkcji wody ultraczystej 2.11. część 11 zamówienia - System do amplifikacji DNA 2.12. część 12 zamówienia - System do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych 2.13. część 13 zamówienia - Wytwornica lodu płatkowanego 2.14. część 14 zamówienia - Komora laminarna z poziomym przepływem powietrza 2.15. część 15 zamówienia – Sekwenator. System sekwencjonowania DNA/RNA w technologii NGS (Next-Generation Sequencing) 2.16. część 16 zamówienia – Biolog System. System do automatycznej identyfikacji i inkubacji bakterii tlenowych i beztlenowych, drożdży i grzybów wraz z modułem do charakterystyki fenotypowej 2.17. część 17 zamówienia – MALDI-TOF. System do automatycznej i szybkiej identyfikacji drobnoustrojów przy użyciu spektrometrii masowej 2.18. część 18 zamówienia – Komora anaerobowa 2.19. część 19 zamówienia – Wirówka 2.20. część 20 zamówienia – Spektrometr absorpcji atomowej 2.21. część 21 zamówienia – Spektrometr ICP-OES 2.22. część 22 zamówienia – Wytrząsarka pozioma 3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta. Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urzadzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 694724-2025
Interne Kennung: DZP.220.111.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, korzystając z możliwości przewidzianej w art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Pzp., z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (możliwość uzyskania nowych środków na zakup aparatury z środków dotacji celowej Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na rok 2025, oraz konieczność przeprowadzenia, zakończenia postępowania, podpisania umów, zrealizowania dostaw i dokonania płatności za dostawy w 2025r) skraca termin na składanie ofert w stosunku do terminu określonego w art. 138 w ust. 1 ustawy Pzp. Przyspieszone procedowanie (skrócenie terminu na składanie ofert), daje szanse na szybsze rozstrzygnięcie postępowania i zawarcie umów, co finalnie będzie korzyścią dla Wykonawców, ponieważ będą Oni mieli więcej czasu na zrealizowanie dostaw.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Komunikacja. 1) W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej: https://iung.ezamawiajacy.pl. 2) Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.: - podłączenie do Internetu: min 512 Kb/s na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe); - komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta; - wybrana przeglądarka wpierana przez producenta: MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge; 3) Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające prawidłowe złożenie kwalifikowanego podpisu elektronicznego: - zainstalowaną bezpłatną wersję oprogramowania Oracle JAVA w wersji co najmniej 1.8.0_202 lub użycie JAVA w wersji oprogramowania OpenJDK wydanej na licencji GPL. Rekomendowaną wersją jest AdoptOpenJDK, dostępną na stronie https://adoptopenjdk.net; - podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę; - certyfikat kwalifikowany zainstalowany na komputerze, na którym Wykonawca będzie się logował do konta (certyfikat musi być widoczny w magazynie logicznym certyfikatów systemu Windows o nazwie „Osobisty”). 4) Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB: .doc, .docx, .xls, .xlsx, .rar, .zip, .7zip, .pdf., .jpg, .jpeg, .png, .txt, .tiff, .xades, .cades, .pades, .sig, 5) Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.: - plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu otwarcia ofert. - znaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu. 5. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 6. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz.U. 2024 poz. 1557ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych.. 7. Zamawiający nie wymaga wnoszenia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 8. Przedmiotowe środki dowodowe (szczegółowe informacje zawarto w pkt. 4.8 SWZ) Zamawiający w celu potwierdzenia zgodności oferowanych produktów z wymaganiami Zamawiającego wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą (dotyczy wszystkich części zamówienia) kart katalogowych (opisów technicznych) oferowanych urządzeń, obejmujących informacje potwierdzające spełnienie przez te urządzenia parametrów zawartych w załączniku Nr 9 do SWZ – „Parametry urządzeń do potwierdzenia kartami katalogowymi (opisami technicznymi)” .Z uwagi na wysoce wyspecjalizowany charakter urządzeń Zamawiający nie dopuszcza kart katalogowych sporządzonych przez wykonawców nie będących producentami oferowanych urządzeń. Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania, cechy i kryteria . W przypadku gdy nie będzie możliwe dostarczenie przedmiotowych środków dowodowych w języku polskim, Zamawiający dopuszcza złożenie przedmiotowych środków dowodowych w języku angielskim. Zamawiający preferuje jednak dokumentację w języku polskim. 8.1. Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje, że w sytuacji, w której Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający jednokrotnie wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 8.2. Postanowień pkt 8.1 SWZ nie stosuje się: a)w części w jakiej przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, b)pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 8.3. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 9.Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 10. Zamawiający na podstawie art. 257 ustawy Pzp wskazuje, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia w ramach ww. źródła finansowania, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia – Podajnik próbek do aparatu NMR Bruker wraz z komputerem sterującym.
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 1 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38300000 Messinstrumente, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38433000 Spektrometer, 38434000 Analysatoren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia - Młynek kriogeniczny
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 2 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia- Młynek z kompletem dodatkowych naczynek
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 3 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia - Spektrofotometr UV/VIS
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 4 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38300000 Messinstrumente, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38433000 Spektrometer, 38433300 Spektrumanalysator
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia - Piec muflowy z możliwością podłączenia gazu obojętnego
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 5 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42300000 Industrie- oder Laboratoriumsbrennöfen, Veraschungsöfen und Öfen
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 zamówienia - Analizator pomiaru wielkości cząstek
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 6 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 36 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 zamówienia - Analizator laserowy do pomiaru składu granulometrycznego gleb
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 7 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 zamówienia – Mineralizator Mikrofalowy
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 8 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 zamówienia - System do pomiaru stężenia DNA, RNA i białek
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 9 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38300000 Messinstrumente
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 zamówienia - Laboratoryjny system produkcji wody ultraczystej
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 10 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 zamówienia - System do amplifikacji DNA
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 11 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 zamówienia - System do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 12 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 zamówienia - Wytwornica lodu płatkowanego
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 13 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 zamówienia - Komora laminarna z poziomym przepływem powietrza
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 14 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 zamówienia – Sekwenator. System sekwencjonowania DNA/RNA w technologii NGS (Next-Generation Sequencing)
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 15 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 60 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38300000 Messinstrumente
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 zamówienia – Biolog System. System do automatycznej identyfikacji i inkubacji bakterii tlenowych i beztlenowych, drożdży i grzybów wraz z modułem do charakterystyki fenotypowej
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 16 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38300000 Messinstrumente
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 zamówienia – MALDI-TOF. System do automatycznej i szybkiej identyfikacji drobnoustrojów przy użyciu spektrometrii masowej
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 17zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38300000 Messinstrumente, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 zamówienia – Komora anaerobowa
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 18 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 zamówienia – Wirówka
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 19 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 zamówienia – Spektrometr absorpcji atomowej
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 20 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 36 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38300000 Messinstrumente, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38433000 Spektrometer, 38433300 Spektrumanalysator
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 zamówienia – Spektrometr ICP-OES
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 21 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 36 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 zamówienia – Wytrząsarka pozioma
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę urządzenia fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych urządzeń w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, Przez użyte przez zamawiającego określenie: „fabrycznie nowe” należy w szczególności przyjąć: 1.1) wyprodukowane przez producenta oferowanego sprzętu; 1.2) niemodyfikowane po opuszczeniu linii produkcyjnej; 1.3) nieposiadające śladów ingerencji w wersję fabryczną; 1.4) nieużywane, 1.5) bez śladów używania, pełnowartościowe, nieregenerowane; 1.6) kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, 1.7) sprawne technicznie, bezpieczne, kompletne i gotowe do pracy, a także spełniające normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. 1.8) dopuszczone do obrotu i stosowania na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 1.9) posiadające oryginalną specyfikację, kartę gwarancyjną producenta urządzenia. 1.10) posiadające numer seryjny, symbol producenta Przez użyte przez zamawiającego określenie „pochodzące z bieżącej produkcji” należy w szczególności uznać urządzenie/sprzęt wyprodukowane/y nie wcześniej niż w roku 2025. 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji urządzeń, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi urządzeń dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy urządzeń dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego urządzenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanych urządzeniach oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 2. Gwarancja dla części 22 zamówienia: Długość okresu gwarancji na urządzenia wynosi min. 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. Wykonawca odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne na zasadach określonych w § 8 Projektu umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Rozdziale 4 SWZ (OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA), Zestawieniu Wymagań Technicznych i Jakościowych (Załącznik nr 1 do SWZ), Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: DZP.220.111.2025_cz. 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör