2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup vybavení videokonferenčních a jednacích místností Microsoft Teams Rooms
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořizování videokonferenčního vybavení pro kanceláře managementu a jednací místnosti MPSV. Plnění se bude skládat z technických prvků pro vedení videokonferenčních jednání ve třech různých rozsazích složených z řídících jednotek, periférií (kamera, mikrofon, reproduktor) a ovládacích panelů. Podrobně je předmět plnění specifikován v příloze B1 zadávací dokumentace – Technická specifikace.
Interne Kennung: VZ 3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237240 Webkamera, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy uzavřená Rámcové dohoda s vybraným dodavatelem bude ukončena: a) odstoupením od smlouvy z některého z důvodů vymezených v čl. 13 odst. 3 závazného vzoru návrhu Rámcové dohody nebo b) jednostrannou písemnou výpovědí ze strany vybraného dodavatele. Nastane-li některý z případů popsaných výše, je zadavatel oprávněn uzavřít Rámcovou dohodu s novým dodavatelem za podmínek uvedených níže. Předpokladem pro uzavření Rámcové dohody s novým dodavatelem je souhlas nového dodavatele s uzavřením Rámcové dohody a posouzení nabídky nového dodavatele s ohledem na její ekonomickou výhodnost. Stránka 8 z 9 S novým dodavatelem bude uzavřena Rámcové dohoda za podmínek dle jeho nabídky předložené v zadávacím řízení veřejné zakázky. Předmět plnění bude shodný s plněním vymezeným v zadávacím řízení veřejné zakázky. Rozsah předmětu plnění bude snížen o již provedené plnění původním dodavatelem, resp. v Rámcové dohodě s novým dodavatelem bude upravena doba plnění tak, aby plnění novým dodavatelem plynule navázalo na plnění původního dodavatele a bylo ukončeno ve stejné době jako bylo sjednáno s původním dodavatelem. V případě odstoupení od smlouvy s původním dodavatelem z důvodů viz výše, je zadavatel oprávněn vyzvat k uzavření Rámcové dohody dalšího účastníka v pořadí dle hodnocení nabídek v tomto zadávacím řízení. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v původním zadávacím řízení veřejné zakázky. Zadavatel však provede posouzení splnění podmínek účasti v zadávacím řízení, pokud tak neučinil v zadávacím řízení s ohledem na § 39 odst. 4 ZZVZ a posoudí, zda u tohoto účastníka nejsou naplněny povinné důvody pro vyloučení vybraného dodavatele dle § 48 ZZVZ. Pokud účastník, který se umístil druhý v pořadí, nesouhlasí s uzavřením Rámcové dohody za podmínek dle jeho nabídky nebo jsou naplněny důvody pro jeho vyloučení dle § 48 ZZVZ, je zadavatel oprávněn oslovit dodavatele, který se umístil jako další v pořadí. Účastník, s nímž má být uzavřena Rámcová dohoda, je povinen vždy splnit rovněž podmínky uzavření smlouvy dle § 122 ZZVZ.