See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract voor de levering van diensten betreffende Microsoft SW producten.
Beschreibung: In het kader van de NWOW en de digitalisering wordt steeds meer gebruik gemaakt van MS SW producten. Het is onder andere bij migratie naar de Cloud (office 365) zeer belangrijk om snel over zeer goede consultancy te kunnen beschikken. Het garanderen van een vlotte migratie naar een modern werkomgeving en een optimal gebruik van de MS SW producten is het voorwerp van deze aanvraag. Een dergelijk contract zal opgesteld worden met 3 firma's met mogelijkheid tot 2 procedures voor deelbestellingen: - cascadesysteem - mini-competitie
Interne Kennung: I-FBA51-0000573876-F05__5__7720_DUPLICATE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Levering van diensten betreffende MS SW producten.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung