2. Verfahren
Verfahren
Titel: VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf - Přestavba budovy na svářecí školu se zámečnickou dílnou (Karolíny Světlé 2703) - PD, IČ, DP
Beschreibung: Předmětem plnění je provedení projektových prací (dále „PD“), inženýrské činnosti (dále „IČ“), a výkonu dozoru projektanta (dále „DP“) a součinnosti při výběru zhotovitele stavby na akci s názvem „VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf - Přestavba budovy na svářecí školu se zámečnickou dílnou (Karolíny Světlé 2703)“. Projektová dokumentace bude plně respektovat účel realizace díla, a to přestavbu samostatné budovy tělocvičny v areálu odloučeného pracoviště na adrese Karolíny Světlé, na zámečnickou dílnu a svářecí školu. V současnosti je budova využívána na hodiny TV. Rekonstrukce nepředpokládá změnu zastavěné plochy, ale statické posouzení pro zřízení II. NP s využitím pro svářečskou školu. Pro zajištění hygienicky vyhovujících světlých výšek dílen musí dojít ke zvýšení budovy cca o 1 m. V dílně SVAŠ zřídit 6 pracovišť (boxů) pro výuku s napojením pracovišť na lokální odsávání zplodin svařování a vzduchotechniku pro celkovou výměnu vzduchu v dotčených prostorách. V I. NP pak vybudovat zázemí pro obě dílny – sociální zařízení pro 24 žáků (zámečnické dílny + svářecí školu) a 2-3 zaměstnance, denní místnost, kancelář učitele OV a svařovací-ho technologa a sklad materiálu. V celém objektu budou provedeny sanace zdiva proti zemní vlhkosti, a v části budovy se sníženou plochou střechou se provede výměna střešní krytiny. Na celém objektu bude provedena nová fasáda.
Interne Kennung: KUUK/112695/2024/INV/VZ-INV/0158
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění je provedení projektových prací (dále „PD“), inženýrské činnosti (dále „IČ“), a výkonu dozoru projektanta (dále „DP“) a součinnosti při výběru zhotovitele stavby na akci s názvem „VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf - Přestavba budovy na svářecí školu se zámečnickou dílnou (Karolíny Světlé 2703)“. Projektová dokumentace bude plně respektovat účel realizace díla, a to přestavbu samostatné budovy tělocvičny v areálu odloučeného pracoviště na adrese Karolíny Světlé, na zámečnickou dílnu a svářecí školu. V současnosti je budova využívána na hodiny TV. Rekonstrukce nepředpokládá změnu zastavěné plochy, ale statické posouzení pro zřízení II. NP s využitím pro svářečskou školu. Pro zajištění hygienicky vyhovujících světlých výšek dílen musí dojít ke zvýšení budovy cca o 1 m. V dílně SVAŠ zřídit 6 pracovišť (boxů) pro výuku s napojením pracovišť na lokální odsávání zplodin svařování a vzduchotechniku pro celkovou výměnu vzduchu v dotčených prostorách. V I. NP pak vybudovat zázemí pro obě dílny – sociální zařízení pro 24 žáků (zámečnické dílny + svářecí školu) a 2-3 zaměstnance, denní místnost, kancelář učitele OV a svařovacího technologa a sklad materiálu. V celém objektu budou provedeny sanace zdiva proti zemní vlh-kosti, a v části budovy se sníženou plochou střechou se provede výměna střešní krytiny. Na celém objektu bude provedena nová fasáda.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající ve změně doby plnění díla a příkazu na základě nutnosti pozastavení provádění díla a plnění příkazu z důvodů nezákonných průtahů ve stavebním, vodoprávním či jiném správním řízení, podaných odvolání v daných řízeních, doplnění vstupních údajů nebo podkladů pro vypracování projektové dokumentace a inženýrské činnosti, nevhodných klimatických podmínek pro přípravu zakázky (zaměření stávajícího stavu, stavebnětechnický nebo biologický průzkum,) či nastalé potřeby zasmluvnění dotčených pozemků, věcných břemen či přeložek objednatelem , které nastaly objektivně a nebyly tak předpokládány a zahrnuty do doby plnění díla a plnění příkazu. O přerušení prací bude vyhotoven písemný zápis podepsaný oběma smluvními stranami s uvedením důvodu a délka doby pozastavení provádění díla a plnění příkazu. Doba pozastavení provádění díla a plnění příkazu se nebude započítávat do dílčího a celkového termínu plnění.