841557-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Informationssysteme und Server – Implementace síťového monitoringu a advanced log manageru a nákup aplikačního firewallu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelImplementace síťového monitoringu a advanced log manageru a nákup aplikačního firewallu
BeschreibungZadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude pořízení, implementace a konfigurace technologií pro zvýšení úrovně aplikační a síťové bezpečnosti zadavatele, zahrnující implementaci síťového monitoringu, advanced log manageru a aplikačního firewallu, a to dle technické specifikace, která je Přílohou č. 1a a č. 1b zadávací dokumentace, a návrhu smlouvy, která je Přílohou č. 2 zadávací dokumentace.
Interne KennungImplementace síťového monitoringu a advanced log manageru a nákup aplikačního firewallu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48820000 Server, 72253200 Systemunterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72253200 Systemunterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste