See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego (część 1 - stacja robocza z dwoma monitorami oraz część 2 - dwa przenośne komputery przemysłowe z wyświetlaczem) na potrzeby projektu „Układy fotoniki scalonej dla systemów komunikacji optycznej w wolnej przestrzeni (FSOC)” nr projektu FENG.01.01-IP.01-A0MR/24 dla Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego (część 1 - stacja robocza z dwoma monitorami oraz część 2 - dwa przenośne komputery przemysłowe z wyświetlaczem) na potrzeby projektu „Układy fotoniki scalonej dla systemów komunikacji optycznej w wolnej przestrzeni (FSOC)” nr projektu FENG.01.01-IP.01-A0MR/24 dla Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki Politechniki Warszawskiej - dalej za OPZ
Vorherige Bekanntmachung: 531449-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego część 1 - stacja robocza z dwoma monitorami na potrzeby projektu „Układy fotoniki scalonej dla systemów komunikacji optycznej w wolnej przestrzeni (FSOC)” nr projektu FENG.01.01-IP.01-A0MR/24 dla Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego część 1 - stacja robocza z dwoma monitorami na potrzeby projektu „Układy fotoniki scalonej dla systemów komunikacji optycznej w wolnej przestrzeni (FSOC)” nr projektu FENG.01.01-IP.01-A0MR/24 dla Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki Politechniki Warszawskiej - dalej za OPZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego część 2 - dwa przenośne komputery przemysłowe z wyświetlaczem na potrzeby projektu „Układy fotoniki scalonej dla systemów komunikacji optycznej w wolnej przestrzeni (FSOC)” nr projektu FENG.01.01-IP.01-A0MR/24 dla Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego część 2 - dwa przenośne komputery przemysłowe z wyświetlaczem na potrzeby projektu „Układy fotoniki scalonej dla systemów komunikacji optycznej w wolnej przestrzeni (FSOC)” nr projektu FENG.01.01-IP.01-A0MR/24 dla Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki Politechniki Warszawskiej - dalej za OPZ