2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, montaż i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 na potrzeby edukacji w zakresie produkcji podstawowych produktów rolnych
Beschreibung: 3.1 Nazwa zamówienia: Zakup, montaż i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 na potrzeby edukacji w zakresie produkcji podstawowych produktów rolnych. 3.2 Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 niezależne części tj.: Część nr 1. Dostawa ciągnika rolniczego (1), rozsiewacza nawozów (2), opryskiwacza ciąganego (3), zestawu uprawowo siewnego (4), siewnika punktowego z nawożeniem (6), nawigacji GPS do posiadanego ciągnika (7), 5-letnia licencja do platformy monitorowania upraw (8). Część nr 2. Dostawa drona rozpoznawczego do skanowania pól (5), wieczystej licencji edukacyjnej dla 15 stanowisk na oprogramowania drona (9). 3.3. Wykonawcy mogą składać swoje oferty na nieograniczoną liczbę części bez ograniczeń. 3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznikach nr 1A do SWZ– odpowiednio do części.
Interne Kennung: 6/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1. Dostawa ciągnika rolniczego (1), rozsiewacza nawozów (2), opryskiwacza ciąganego (3), zestawu uprawowo siewnego (4), siewnika punktowego z nawożeniem (6), nawigacji GPS do posiadanego ciągnika (7), 5-letnia licencja do platformy monitorowania upraw (8). 3.3. Wykonawcy mogą składać swoje oferty na nieograniczoną liczbę części bez ograniczeń. 3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznikach nr 1A do SWZ– odpowiednio do części.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część nr 2. Dostawa drona rozpoznawczego do skanowania pól (5), wieczystej licencji edukacyjnej dla 15 stanowisk na oprogramowania drona (9). 3.3. Wykonawcy mogą składać swoje oferty na nieograniczoną liczbę części bez ograniczeń. 3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznikach nr 1A do SWZ– odpowiednio do części.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge