See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek wraz z utworzeniem Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek wraz z utworzeniem Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Utworzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: Utworzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Miejskiej Ciechocinek w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.